| Hasesebei a întrebat:

Mi s-a estimat o data in timpul sarbatorilor ca o sa imi ajunga comanda, vreo sansa sa ajunga la acea data?

4 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Nu prea. Gandeste-te ca toata lumea cumpara cadouri si bazaconii. Nu se multiplica nimeni sa termine livrarile care sunt de 10 ori mai multe mai repede.

| Ineys a răspuns (pentru Ineys):

Oricum daca nu vin in numarul de zile estimate poti pune presiune pe ei amenintandu-i cu reclamatii.

| j1NNNx a răspuns:

Sarbatorile legale nu includ zilele lucratoare, daca ti-au dat un termin in zile de ex "in 5 zile lucratoare" ar trebui sa excluzi 24, 25, 26 poate chiar si 27. Oricum eu am primit o comanda ieri, dar cred ca am avut noroc

| gigite a răspuns:

Ba da! vine ' ri se poate, sigur la anul'!