| 12345ok a întrebat:

Modemul cu internet del la vodafone are acoperire in anglia? funda

3 răspunsuri:
| Natashha a răspuns:

Orice modem de fie de la cosmote, Vodafone sau Orange are acoperire in Romania, si nici acolo peste tot.Pentru anglia nu merge niciun fel de modem :1) nu au acoperire 2) stecherul la modem e cu 2 picioruse rotunde, pe cand in anglia sistemul electric e cu 2 picioruse putin dreptunghice si lungi. Daca vrei net acolo, du-te la reprezentanta Orange din anglia sau Vodafone [cosmote din acte stiu n-au] sau alta retea de a lor si fa-ti abonament.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, modemul de la Vodafone are acoperire doar în România! Doar în România, nu și în alte țări, dar ca să fii sigură, ar trebui să contactezi oficialii Vodafone.

| Boghiboghi2222 a răspuns:

Fratele meu, eu am avut acelasi net si mi-a mers in: Turcia, Bulgaria si Egipt.Deci cred ca o sa iti mearga si tie precis. Funda?happy