| benga94 a întrebat:

Nu știi dacă e categoria selectata corect dar nu contează.Am o întrebare, am încărcat deja clipuri pe YouTube, cum dau generare de bani? Am uitat am cont AdSense tot vechi.
Dar acum am uitat, cum dau? Am intrat peste tot nu știu...

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trebuie minim nu stiu cate vizualizari

| Alinailies a răspuns:

Ce ai patit de fapt?
Nu se intelege nimic din ce vrei sa spui.

| benga94 explică (pentru Alinailies):

Pai am spus clar
Am încărcat clipuri iar pe YouTube
Și nu știu cum dau generare bani

| Alinailies a răspuns (pentru benga94):

Pt "a da" generare de bani trebuie sa ai minim 1000 abonati si 4.000 ore de vizualizări, abia dupa aceea te "califici" pentru monetizare/generare bani.

| benga94 explică (pentru Alinailies):

Nu ai înțeles eu deja am făcut asta am clipuri deja care am luat ceva mii de euro dar de vreo 5 ani nu am mai pus nimic și vreau acum sa pun abonați miau rămas am peste 16 mii dar nu mai știu eu de unde dau sa genereze bani după ce încarc clipul

| Alinailies a răspuns (pentru benga94):

Pai la fiecare clip in parte, dupa ce l-ai incarcat te intreaba daca vrei sa fie monetizat sau nu, ai monetizarr on/off, selectezi ce vrei. Succes!

| benga94 explică (pentru Alinailies):

Aia e că nu găsesc poate nu e de pe telefon? și Trebue după laptop? Ai idee?

| Alinailies a răspuns (pentru benga94):

Trebuie de pe laptop sau calculator, pe telefon nu iti apar toate functiile Youtube.