| notefree a întrebat:

Nu stiu daca intra în aceasta categorie dar sa încep cu intrebarea.
Am fost la bancomat sa scot niste bani toate bune frumoase iese cardul si bancomatul arata ca nu mai este funcțional dupa ce am ales suma sa o scot dar cand am mers la celelat bancomat bani ii aveam in cont
Intrebarea mea este se poate cumva sa iasa bani daca bancomatul is revine
Va rog ajutațima cu un raspuns cat mai repede.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ies.Tu ai banii complet in cont din cate spui. Celalalt nu mai avea bani.Am patit si eu asta.

| SkyPilot a răspuns:

Nu se poate. Tranzactia ta a fost anulata.

| robandu99 a răspuns:

Nu o sa iasa, tranzactia a fost anulata cand a devenit nefunctional