| lulu_5281 a întrebat:

Nu stiu sa mi blog cine ma poate ajuta dau fund[

Răspuns Câştigător
| Delicate a răspuns:

Eu deja am un blog, pe care l-am facut pe Blogspot, poti sa te uiti aici:http://wwwcrinamd.blogspot.com/ Trebuie sa -ti faci cont pe gmail, apoi acolo iti apare sa-ti faci profil pe Google si atunci cind cauti pe Net Blogspot, iti apare cum sa-ti faci un blog gratis. Poti sa-l personalizezi, totul e ca la carte!

1 răspuns:
| lulu_5281 explică:

Crina multumesc mult dar nu am subliniat ca sunt aieriana in calculatoare. Mai mult de a scrie habar nu am. Ma poti ajuta tu? te rog. te ajut la romana daca vrei cu teme