| Marius1789 a întrebat:

Nu știu dacă am ales categoria bună, dar asta este întrebarea mea: Cardurile de credit se cumpără sau se fac? Pentru că vreau să îmi iau un joc și este 20 de euro și se plătește cu carduri(Visa/MasterCard/Paysafe/Paypal). Se cumpără cardurile astea?

3 răspunsuri:
| Solutionistul a răspuns:

Te duci la banca si le spui ca vrei sa-ti deschizi un card la ei...completezi hartoage, peste o saptamana vine cardul iar apoi mai completezi alte chestii si asta-i tot. Pe urma, daca vrei sa faci plati online, trebuie sa depui ceva bani in cont.

| JJvsAK a răspuns:

Salut. Cu paysafe card nu trebuie sa faci nici un cont il cumperi cu valoarea care ai nevoie de la magazinele unde se vinde si poti cumpara jocul fara alte complicatii. Cauta aici locatiile unde se vinde : https://www.paysafecard.com/ro-ro/

| Marius1789 explică (pentru JJvsAK):

Am găsit pe site-ul ăla că sunt și la mine în oraș. Dar site-ul ăla este actualizat? Poate s-a desființat vreun magazin și acolo tot rămâne.