| Leonard94 a întrebat:

Ok, am castigat aproape 15.000 de euro la pariuri, ideea este ca acum nu stiu ce sa fac cu ei, ma gandeam sa deschid o afacere, dar sunt in pana de idei.
Am 22 de ani si am experienta in vanzari, dar nu vad asta ca pe o afacere de viitor.
Ce afacere este buna, profitabila si nu foarte greu de gestionat?

9 răspunsuri:
| Softe a răspuns:

Poti incepe mici afaceri, un magazin alimentar de haine..., imobiliare sunt o investitie pe termen lung iar din imobiliare daca te pricepi poti scoate bani foarte frumosi.

| amyleemuffly03 a răspuns:

Cumpara o garsoniera sau un apartament si dao cu chirie cu un prez bun la luna ...cumparati o masina

| Leonard94 explică (pentru amyleemuffly03):

Locuiesc in Bucuresti, nu-mi ajung banii pentru un apartament sad

| amyleemuffly03 a răspuns (pentru Leonard94):

Da nu neaparat in Bucuresti

| kirida a răspuns:

Eu iti spun ce as face eu. Cumpara o garsoniera ieftina, aranjeaz-o si da-o in regim hotelier. Am un prieten care a facut asta cu 3 garsoniere si castiga bine fara sa munceasca de fapt.

| Leonard94 explică (pentru kirida):

Nu imi ajung banii pentru asta sad

| kirida a răspuns (pentru Leonard94):

Atunci o camera de camin sau cumpara in alt oras. In Brasov iti ajung 15 mii pentru o garsoniera.

Răspuns utilizator avertizat
| Lucru a răspuns:

Buna ziua! Va propun o noua companie care necesita investitii, dar este 100% sigur, ca daca chiar compania se inchide sau nu mai plateste dvs va puteti intoarce banii inapoi, de la 1000$ investiti si mai mult inchei contract cu compania, poti primi de la 0.9% pana la 3.58 % zilnic din suma investita.Compania este deschisa din 2012 si lucra doar cu persoanele juridice acum din 2016 a inceput sa lucreze si cu persoanele fizice. Un exemplu daca investiti suma de 1000$ incheiati contract cu compania pe 70 zile pe cit timp este valabila investitia, timp de 70 zile dvs primiti 1358$ venit pasiv si compania intoarce inapoi suma investita, adica 1000$, suma minima pe care o puteti investi este 100$ suma maxima 50.000$. Va intereseaza?