| vladsilviU334 a întrebat:

ce afacere imi recomandati cu 80.000 euro sa fie si profitabila pentru viitor si sa nu pierd nici foarte mult din ea?

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Achizitionezi niste terenuri intr-o zona ce va deveni metropolitana in urmatorii 5-10-15 ani (pe linga orasele mari in expansiune gen Iasi sau Bucuresti), terenuri agricole oriunde le-ai gasi - ulterior le poti da frumos in arenda ca sa iesi pe plus, sau cumparat frumos doua garsoniere pentru inchiriat.

| TFL007 a răspuns:

Pariuri sportive in sistem piramidal sau meci single de cota 2 cu 1000 de euro de inceput din banca happy o sa imi spui ca e o mare prostie dar in realitate NU AR FI