| Anonim12t a întrebat:

Parere? Glovo,uber,bolt? Ma interesează sa livrez mancare cu scuterul, argumente va rog!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Uber eats nu mai exista de mult.
Îți iei la ambele perioade de livrări și vezi singurel unde merge mai bine

| sierra1 a răspuns:

Argumentele le dai tu la angajatori dacă te prezinți la ei pentru job și le dai doar ca să-ți negociezi salariul (dacă chiar iți mai permit ei așa ceva)

| sammie a răspuns:

Glovo.

| LisaJulie a răspuns:

Glovo este cel mai bun.

| CuStimaSiRespect a răspuns:

Über Eats nu mai are operațiuni în România.
Ar mai fi și Tazz la opțiuni, care e deținut de eMag.
Nu știu care ar fi cea mai bună, dar eu m-aș orienta după stabilitatea companiei, câți clienți are, ce comisioane oferă.
Cel mai bine e să te interesezi la fiecare să compari ofertele.