| BC_Peter_1995 a întrebat:

Pariuri sportive-Daca de exemplu fratele meu isi face cont la o casa de pariuri si foloseste sa depuna si sa retraga cu cardul meu reprezinta vreo problema? Tinand cont ca si eu folosesc acelasi card tot la aceaiasi casa de pariuri.Intreb deoarece vreau sa folosesc conturile la mai multi(legal-gen frati care au peste 18*)dar daca se poate folosi acelasi card la mai multe conturi(*REPET LA ACEIASI CASA DE PARIURI*)intreb ca nicaieri nu pot gasi un raspuns exact.Folosesc un sistem si dureaza prea mult 3-5 zile pana imi pun banii pe contul bancar asa as eficientiza lucrurile.Dar nu stiu daca este legal si nici regulamentar.Deci?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Legal nu este voie, asta este foarte clar pentru tot omul, scrie si pe card ca nu-i transmisibil.
Eu zic sa nu va jucati, pentru ca jocurile de noroc si casele de pariuri sunt strict supravegheate si ID-urile sunt strict verificate la depuneri si restituiri.

| BC_Peter_1995 explică (pentru Violleta2022):

Multumesc mult...da m-am interesant asa ceva nu este posibil legal...multumesc Inca o data si sa ai o zi buna.

3 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Nu recomand niciun fel de pariu, fie el sportiv, x sau y, este doar o pierdere de bani,

| BC_Peter_1995 explică (pentru DaniTDCI):

Depinde...Eu am facut Bani din Asta...dar in general pentru alti ai dreptate