| AFR81 a întrebat:

Am o multime de raspunsuri sterse in care dadeam informatii utilizatorilor despre pariuri sportive. Am consultat regulamentul si nu vad nimic cum ca ar fi interzis acest lucru. Oamenii intrebau cum sa-si faca cont, cum sa depuna bani, cum sa retraga, cum sa parieze si alte chestii. Am contestat stergerea raspunsurilor, insa nu am primit absolut niciun raspuns. Ma poate lamuri cineva?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Poate dadeai link-uri care erau interzise a fi piratate.
Ai c erut reanalizarea raspunsurilor sterse?
Ai trimis mesaj adminei Cristina?
http://www.tpu.ro/contact
Trimite aici mesajul.
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#40
Sarbatori fericite :)

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Probabil că NU se doreşte încurajarea participării la pariuri...
Şi mie mi-au fost şterse răspunsuri legate de diverse concursuri la care participau unele pachete/tipuri de ţigări.
Sau, probabil ai postat şi diverse link-uri neagreate...

Toate cele bune!

Sărbători Fericite!
http://i.imgur.com/1e0N7Bl.jpg

http://i.imgur.com/2q6KoEi.jpg

| AFR81 explică (pentru bursuc001):

Daca nu se doreste, atunci sa apara in regulament. Nu m-as mai chinui sa raspund. Pe langa asta, ma enerveaza foarte tare ca in urma contestatiilor, nu primesc absolut nicio explicatie. Apropo de ultima intrebare pe care am postat-o, cred ca de nenumarate ori le-am spus ca e jenant sa faca greseli gramaticale pe acest site pe care eu il consider de cultura generala. Vorbesc aici de folosirea gresita a prepozitiilor "datorita" si "din cauza". N-am vazut, nici de data asta, vreo reactie din partea lor. N-as vrea sa cred ca nu sunt interesati sau, mai rau, incompetenti. Ma rog, e alta poveste asta. Multumesc pentru raspuns, sarbatori fericite si multa sanatate iti doresc si tie.

| bursuc001 a răspuns (pentru AFR81):

Cu plăcere happy

Mulţumesc şi eu pentru urăriwinking

| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Mie mi-au sters mai demult niste cuvinte in japoneza pe care i le-am spus unei fete. *ea intrebase lucrurile respective*

In fine, in cazul meu poate ca au crezut ca e tema scolara idk.
Probabil ca adminii nu vor sa incurajeze participarea la activitati de genul.

Ai in colt dreapta *sus* o sectiune de contact. Poti sa vorbesti cu adminii... sa adauge lucrurile respective in regulament.
Succes!

| Mieeez666 a răspuns:

Astia-s adminii, bine ai venit pe TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spam-ul se sterge de admini.

| Ihvnnm a răspuns:

Mie mi-au sters odata un raspuns in care ii spusesem cuiva multiplii lui 5 si lui 3. Chiar nu inteleg sad