| anonim_4396 a întrebat:

Pentru a primi banii prin PayPal (dolari) ce tip de card functioneaza sigur?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Iti cumpar eu un tricou, numai te rog TACI daca habar n-ai despre ce vorbesti!
@PATRIOTRO: Doar Visa Electron merge la primire, din pacate. Vezi ca BCR si BRD sint hoti. Daca nu o sa invirti prea multi bani prin cont, cauta o banca cu comisioane cit mai mici (ING sau BT, dar e posibil sa fie alta cu o oferta mai buna, nu am verificat in ultima vreme, eu sint cu nazistii aia de la Reiff si nu ma schimb prea curind, ca am o gramada de alte chestii pe cap).

2 răspunsuri:
| AndreiPiticu99 a răspuns:

Cele de la BCR iti dau garantie maxima

| kds21 a răspuns:

Visa. Recomand ing, cea mai buna banca de la noi.