| Lucaaragiale23 a întrebat:

Pentru cei care ați scos banii din Forex trading in general.
Ce înseamnă deel withdraw?
Cum sa extrag banii eficient fara multe taxe și timp aștept să intre banii? De preferat pe Revolut sau PayPal
Pot transfera banii din Forex direct PayPal sau in Revolut fara acel deel?

2 răspunsuri:
| Ciprian09 a răspuns:

Întreabă-l pe Ilie's vlogs laughing

| Gamesiasi96 a răspuns:

Am descoperit recent un grup de Telegram dedicat tranzacționării cu aur și sunt impresionat de calitatea analizelor și semnalelor oferite acolo. Este o resursă valoroasă pentru cei interesați de piața aurului. Dacă dorești să te alături și să beneficiezi de aceste informații, te invit să te înscrii astăzi în grup! https://t.me/+r2rkQI3PQaxlOTg0