| GabiIancu2001 a întrebat:

Pentru cine are card de student la Raiffesen Bank (Zero simplu), se plătește vreo taxa sau comision, adică eu mi-am facut azi, am citit ca totul e gratuit, dar văzusem în altă parte ca ar fi ceva taxa de administrare anuală de 25 de lei, adică nu stiu ce sa mai cred, mentionez ca am 18 ani, ma incadrez in intervalul ala de varsta 18-24, deci imi poate spune cineva care deține ce taxe sunt daca exista asa ceva? Multumesc

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cred ca te referi la acest pachet:
https://www.raiffeisen.ro/......ro-simplu/

Daca ai intre 18-24 de ani, atunci nu platesti nimic, daca treci de 24 o sa dai 10 lei/luna.

Numai bine! ^_^

6 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

Am pachetul de 4 ani și nu am platit nicio taxa, nici la retragere, nici de întreținere, niciun comision, nici taxe pentru aplicație și transfer.

| GabiIancu2001 explică (pentru WhiteLife):

Multumesc,ti as fi dat funda dar am dat deja, multumesc frumos oricum

| WhiteLife a răspuns (pentru GabiIancu2001):

Cu drag, nu este nicio problema, mă bucur că am putut fi de ajutor, pentru asta este site-ul big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un pachet zero, si eu il am. Il pierdusem de vreo cateva ori si am putut cere reemiterea lui direct din aplicatie, daca bin tin minte... nu m-a costat absolut nimic.

| GabiIancu2001 explică (pentru anonim_4396):

Esti student?

| anonim_4396 a răspuns (pentru GabiIancu2001):

Sa zicem ca da, sa speram ca nu...