| dalalal a întrebat:

Pentru o cercetare amănunţită şi în vederea prevenirii unor viitoare prejudicii, vă rugăm să ne furnizaţi informaţii cu privire la provenienţa PIN-urilor paysafecard precum şi scopul utilizării acestor PIN-uri paysafecard. Deblocarea contului dumneavoastră my paysafecard este posibilă doar din momentul în care ne sunt oferite informaţiile cerute sau în cazul în care circumstanţele au fost clarificate.CE INFORMATII TREBUIE SA LE DAU?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sa nu dai nimic! Codul PIN trebuie sa-l stii numai tu. Mai uita-te o data de la ce adresa de e-mail ai primit instiintarea si ai sa vezi ca este o pacleala. ATENTIE!

| anonimg a răspuns:

Nu le da nici un raspuns pana nu vei primi raspuns de aici: https://www.paysafecard.com/ro-ro/ajutor/formular-de-contact/
De aceea, intrebarea ta trebuie sa o pui celor de la paysafecard Romania -adica in link-ul care ti l-am dat mai sus.
Dar nici lor sa nu le spui codul PIN. Codul PIN trebuie stiut numai si numai de tine. In momentul in care il stie o a alta persoana in afara de tine, atunci trebuie neaparat schimbat.