| alex544 a întrebat:

Pot avea un cont pe PayPal fara sa am un card atasat dar sa pot primii bani pe contul PayPal si sa ii pot folosii sa cumpar ceva de pe net sau la jocuri? Va rog raspundeti doar daca stiti sigur, prefer sa nu raspunda nimeni decat sa primesc raspunsuri eronate! FUNDA

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Poti plati online cu PP fara sa ai bani pe cardul atasat, atita vreme cit ai primit bani in contul PP si stau acolo.

| DiamondEyes a răspuns:

Daca vrei sa faci plata online, ei bine iti trebuie numarul de card, insa poti avea paypal, dealtfel si bani in contul paypal fara a-ti "activa" vreun card, insa trebuie sa ai unul atasat. Spun asta pentru ca si eu am, iar daca vreau acei bani in contul meu bancar, trebuie sa-mi "activez" cardul, ceva de genul.
Insa pentru platile online iti trebuie acel numar de card atasat contului paypal.

| RObotzi a răspuns:

NU!