| Dyalema a întrebat:

Pot face descoperire de cont dacă sunt în concediu creștere copil? Am nevoie de 3000 lei. În maternitate mai am de stat 1 an până face cel mic 1 an și 10 luni.

Răspuns Câştigător
| sonya a răspuns:

Buna,

Descoperirea o faci la banca la care ai cardul. Daca ai un venit pe care ei ti-l iau in considerare, poti obtine descoperirea. Tot cei de la banca iti spun cat iti pot oferi in functie de venitul in cauza.

Pa.

1 răspuns:
| Dyalema explică:

Mulțumesc mult. Știu că la bancă unde ai cont îți dă credit dar nu știam dacă se dă în concediul de maternitate.