| thegodfather12 a întrebat:

Pot face un leasing cu un salariu in jur de 2000 de lei pentru achizitionarea unui TIR? Pe cat timp inseamna?(daca se poate)

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Pentru 1 tir nou, in nici un caz! Pentru unul vechi da, dar daca nu ai ceva bani pusi deoparte iti vei pierde banii pentru ca daca un tir are probleme te va costa mii de euro iar unul vechi fi sigur ca va avea! Chiar si cumpararea cauciucurilor de iarna vara te costa mii de euro... deci daca nu ai din start cam 7-8mii de euro uita de acest,, vis" al tau! Nu vreau sa te descurajez dar asta e adevarul!

| thegodfather12 explică (pentru lpavel):

Vechi(la inceput), ca nou nu ma gandeam cu care sa fac bani sa platesc datoria ca mai apoi sa pot sa pornesc alta pentru un altul mai bun