| whocares5147 a întrebat:

Cat timp dureaza pana apare tranzactia pe extrasul de cont cand iti verifici cardul pe paypal? si dupa ce primesti banii inapoi pe paypal, se pot folosii impreuna cu cei de pe card?

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Dureaza cel putin 2 zile. Odata pusi in paypal, daca-i retragi o sa fie o taxa de 2 euro, deci o sa fie cam nula actiunea asta. Se pot folosi, dar daca te referi doar la cei de la verificare, n-are rost.

| whocares5147 explică (pentru CM7YRE):

Ma refer ca am de ex 13 dolari pe card(in lei) si mai am cei 2 dolari folositi la verificare care nu-i primesc inapoi pe card ci direct in paypal, si eu vreau sa cumpar de ex ceva ce costa 15$, se vor aduna?

| CM7YRE a răspuns (pentru whocares5147):

Nu,nu o sa se "adune". Practic ar merge sa folosesti suma sa platesti cu paypal, care conectat la card o sa-ti retraga automat restul de bani din contul bancar.

| whocares5147 explică (pentru CM7YRE):

La ce ai zis tu ma refeream cand am spus ca o se adune, adica o sa-i pot folosii in comun