| paulpaul25 a întrebat:

Pot sa obtin banii inapoi de pe un telefon aflat in garantie daca nu are niciun defect? Adica as vrea sa stiu daca pot sa-l duc si sa-mi returneze banii. Astept raspunsuri, funda la cel mai bun si convingator!

Răspuns Câştigător
| paul55 a răspuns:

Salut pai daca nu are nici o defectiune si nici o zgarietura si daca este in garantie cam da ai putea dar cat timp a trecud de cand l-ai cumparat.

3 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Sunt magazine care accepta acest lucru dar doar in 24 ore de la cumparare, daca nu iti place produsul respectiv! si repet doar unele magazine, si asta trebuie sa scrie pe garantie! daca ar fi asa cum vrei tu, sa zicem 1 an garantie, ar folosi lumea telefonul sau produsul 10 luni, mai are 2 luni de garantie si ar merge sa-l schimbe cu altul nou! e corect? bafta!

| paulpaul25 explică (pentru RS4):

Asa e, ai o logica buna, iar despre perioada de 24 de ore...A trecut de mult!

| introduaicinumele a răspuns:

Unele magazine iti mai returneaza banii in 24 ore sau cateva zile de la ce l-ai cumparat. in fine, poti sa-l vinzi cu pretul cu care l-ai cumparat, sau mai putin daca nu ti-l cumpara nimeni.