| anonim_4396 a întrebat:

Salut am card visa electron, pot vedea de acasa pe net ce fonduri am?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Doar daca ai activat serviciul de Internet Banking.

| CataC a răspuns:

Salut
Doar daca ai online banking activat.
Altfel trebuie sa te duci la bancomatul bancii respective, de alte alte banci poti doar retrage, dar nu poti vedea soldul.
Bafta

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nici macar nu ai spus la ce banca, ca toate emit visa electron, nu conteaza cardul si contul.

aproape toate bancile au online banking, dar este un serviciun care trebuie activat si costa de la 3-4ron pana la 10 ron in functie de banca