| ecristinamc a întrebat:

Poti face doua facultati in acelasi timp? De exemplu fac facultatea de drept si dau si la facultatea de limbi straine?

Răspuns Câştigător
| demonangel37 a răspuns:

Da poti dar este foarte greu sa te ti de amandou pentru ca o sa pierzi exameneledeoarece o sa vezi ca uneori o sa se suprapuna succes

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, poți, dar nu la zi amândouă deoarece te suprapui la cursuri, examene, practică, etc.
Una la zi, alta la frecvență redusă sau idd.
Pa, pa.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Se pot face dar una la stat si cealalta la ID sau la FR.

| anad a răspuns:

Da, cu multa ambitie, cu efort fizic, psihic si financiar, dar merita sa incerci si poti sa reusesti!

| ceco a răspuns:

Da...cred ca poti face si trei daca vrei

| zanesiprintese a răspuns:

Poti, dar nu amandoua la zi, doar la Spiru Haret le poti face pe amandoua la zi happy

| imiplacemov a răspuns:

Da. poti. Doar ca trebuie sa vezi cand te duci la una si cand te duci la alta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti face si 10 in acelasi timp! Numai ca doar una din ele la stat happy

| ecristinamc explică:

Oh deci multumesc de raspunsuri. Daca urmezi facultatile spuse de mien mai sus, pot primi diplomele pe amandoua, indiferent daca unu e la frecventa redusa?