| robertoby1997 a întrebat:

RASPUND URGENT. Buna . Am 14 ani. si vreau sa imi deschid o afacere. . deoarece parinti mei nu ai foarte multi bani si vreau sa imi castig bani singur. Ma ajutati va rog ... M-am gandit sa fac cu telefoane. dar nusstiu cum sa incep. Multumes. vreau cat mai multe idei.

3 răspunsuri:
| adinaciosescu a răspuns:

La 14 ani, o afacere legala nu stiu daca poti face.In schimb daca vrei ceva bani de buzunar incearca cu impartire de pliante pe la supermarket-uri...sau ceva de genul...

| mat31new a răspuns:

La cine vrei sa vinzi telefoane? o sa ai prbleme cu statul daca ai afacere ne-autorizata dar poti scapa cu 50 lei in buzunar la politist...

| NicollHellen a răspuns:

Daca doriti va pot ajuta. Dati add la ladys. business. ( nu este vorba de videochat, nu trebuie sa faceti munca de teren, program flexibil! Puteti castiga de la 50 de lei in sus o data la doua saptamani, daca sunteti harnic!winking O seara placuta!