| ionika17 a întrebat:

Rolul banului in viata omului care este, ca imi trebuie sa scrie despre asta

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| anad a răspuns:

"Cu bani deschizi toate usile in lumea fizica, dar usile pacii, fericirii, bucuriei, inspiratiei, usile tuturor calitatilor si virtutilor raman închise".

| dulcik a răspuns:

Pai banu e bun da acum e important si pe ce il cheltui. A avea bani nu inseamna a avea totul, in viata nu totul inseamna sa ai bani trebuie sa stii sa ii cheltuiesti cu cap.Cu bani nu poti cumpara sanatatea.