| statham a întrebat:

Sal all. Caut un loc de munca part time sau full time in Bucuresti, in afara de casier sau ceva de genu pe casa de marcat, caut ceva mai simplu cum sa zic, fara prea multe responsabilitati salariu sa fie acceptabil incepand de la 750 ron. Am mai lucrat la un magazin nu dau nume ca lucrator universal si la o benzinarie lucrator comercial, detin carnet de conducere cat B. As dori niste sfaturi indrumari eventual daca stiti vreun loc sau sa imi recomandati ceva din experienta voastra.Va multumesc

1 răspuns:
| costan a răspuns:

Uite aici gasesti multe anunturi de locuri de munca cerere-oferta, nu-ti ramane dect sa alegi oferta care te intereseaza, sa-ti fie mai usor de gasit cauta in sectiunea"Jobs" bafta: http://www.infopublicitate.com