| Biancaaaaaaaa a întrebat:

Chiar poti sa faci bani raspunzand la chestionare online? Si daca da, dati mi si mie cateva exemple

3 răspunsuri:
| alexander911s a răspuns:

Mi se pare absurd, cu o excepţie.
Dacă acel chestionar este făcut public pentru a raprezenta şi pentru a obţine sondaje pentru o firmă destul de renumită.
Cine ar plătii nişte internauţi pentru banale întrebări, când poate să plătescă o persoană orarecare să se ducă pe stradă şi să facă întrebări gratis oamenilor?
Nimeni nu îţi dă nimic, adu-ţi aminte.
Este foarte posibil să-ţi i-a şi acel puţin pe care îl ai, dar nu să-ţi dea.
Dacă vrei să câştigi bani online, unica ta şansă este să investeşti banii tăi în bursă ( treding online ).
Dar nici aici nu te aştepta să devii milionar, este imposibil.
Tip dacă investeşti 1000 de euro, poţi câştiga până 10-20% din capitalul tău.
Îţi dau şi un cont demo fără bani reali, şi ai la dispoziţie 40.000 de euro cu care să te ridici şi să înţelegi cum funcţionează treding-ul.
Baftă.

| Danielradu1996 a răspuns:

Http://weymoney.online/2162264817390/
Intrati aici nu o sa regretati eu am facut 120 euro in doar 3 ore doar scriind niste numere pe care ti le da ei in imagini este foarte simplu si platesc foarte bine pentru asta

| Biancaaaaaaaa explică (pentru Danielradu1996):

Si ai ridicat u acesti bani?