| anonim_4396 a întrebat:

Daca faci doar chestionare online,fara sa inveti, poti sa iei proba teoretica?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

LA scoala de soferi sau despre ce vorbesti?

| IIIshaneIII a răspuns (pentru Adry05):

Da

| Adry05 a răspuns (pentru IIIshaneIII):

E ok dar invata raspunsul corect, nu litera ca macar sa si ramai cu ceva.

| AFR81 a răspuns:

Da. Multi au facut asta si au luat sala, chiar daca este recomandat sa citesti legislatia. Totusi, treaba e ca nu ii pacalesti pe examinatori, te pacalesti pe tine, pentru ca, in trafic, in cazul unor situatii neprevazute, nu vei sti ce e de facut.

| IIIshaneIII a răspuns (pentru AFR81):

Practic eu cand fac chestionare,si vad intrebarea imi amintesc ce raspuns este a,bc, ac etc, fara ca macar sa mai citest toata intrebarea sau toate variantele, crezi ca e ok, sa inveti variantele practic?

| AFR81 a răspuns (pentru IIIshaneIII):

Ai citit ce ti-am spus? De ce ma pui sa scriu acelasi raspuns de 2 ori? Da, o sa-ti amintesti intrebarea si o sa raspunzi in consecinta, daca faci multe chestionare, insa, in trafic, iti zic eu ca n-o sa te mai ajute nicio intrebare, ci ar fi indicat sa cunosti legislatia.

| BuLaNNNeL a răspuns:

Pai si cum anume "faci chestionarele online" daca nu stii teoria? Dai la nimereala?

| IIIshaneIII a răspuns (pentru BuLaNNNeL):

Dau la nimereala, si cand termin vad ca era in loc de A litera B si cand fac chestionare, imi amintesc intrebarea si pun litera corecta B

| anonim_4396 explică (pentru IIIshaneIII):

O sa fii un sofer extraordinar cu strategia asta. rolling on the floor)