| daniel13 a întrebat:

Saltu as vrea sa stiu daca se mai dau banii de liceu, e a 2 a luna cand nu ii primesc, am 14 absente pe tot anul pana acu, si dirigintele mi-a zis sa nu fac 20

Răspuns Câştigător
| yonutzulvl a răspuns:

Saptamana viitoare se deconteaza abonamentele, daca faci 20 de apsente ramai fara alocatie

2 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Cu banii de liceu e mai complicat, stiu ca si la mine in liceu se mai plangeau uneori colegii ca nu le-a dat banii, dar e din cauza ca mai apar unele probleme, o sa ti dea poate mai incolo pe lunile pe care nu i-ai primit, probabil nu esti singurul care nu i-a primit, mai sunt si altii in situatia ta, trebuie doar sa asteptati!
Cat despre absente, incearca sa nu ajungi la 20 pentru ca abia asteapta aia de sus sa mai taie din bani la unii ca sa ii ia ei!
Asteapta si o sa ii primesti!
Sau ca sa te lamuresti mai bine, intreaba-l pe dirigintele tau sa vezi care e problema, sau pe colegii care sti ca mai iau bani de liceu!

| 354 a răspuns:

Buna ziua, bineinteles ca mai poti lua, daca ai doar 14 absente pana acum nu este nici-o problema.