| cureliuc a întrebat:

Salut, acum 2 zile,trebuia sa primesc un transfer internațional pe cardul meu revolut, da în loc sa dau contul Iban de plăti internaționale, am dat din greșeală contul de lei românești, de ce nu am primit banii? Ma puteți ajuta? Mulțumesc

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la banca unde ai cardul ei te vor ajuta.

| Violleta2022 a răspuns:

Probail pentru ca nu s -au platit inca.
Nu are importanta ca ai dat IBAN-ul de lei romanesti, ca ti se transfera valuta care automat se schimba in lei, cand ajung in contul tau bancar.
Nu am inteles totusi cine face transferul?
Banoi intra IN cardul de revolut sau sunt transferati din cardul de revolut pe cel al unei banci din tara?

| cureliuc explică (pentru Violleta2022):

Banii trebuiau sa îmi intre pe cardul meu revolut, din Danemarca, dar am încurcat conturile Iban