| aloken a întrebat:

Salut acum cateva minute mi-am luat CS:GO de la un aparat din acela ZebraPay de la sectiunea Licente Jocuri.Am bagat banii mi-a dat chitanta, iar cand am ajuns acasa am intrat pe steam am bagat codul si ce sa vezi steam-ul spune ca product key-ul nu este valabin in tara eu fiind in Romania iar contul fiind tot pe Romania.Ce ar trebui sa fac? Sa astept pana maine si sa vad daca merge? Deja am dat un mesaj la licente-jocuri.ro ca de la ei este key-ul si o sa astept un raspuns dar as vrea si parerea voastra.

Răspuns Câştigător
| MihaiGe a răspuns:

Cel mai indicat ar fi sa suni la suportul tehnic ZebraPay si sa ii intrebi in legatura cu eroarea produsului lor. 100% te vor ajuta.

4 răspunsuri:
| AlexDFY a răspuns:

Trebuia sa cumperi paysafe, bagai 15 euro si macar stiai ca merge

| laurentiu80 a răspuns:

Salut. O solutie ar fi sa folosesti un program VPN, ceea ce iti va schimba ip-ul. Cauta pe google programul Get Private, este f usor de folosit, si iti va da un IP de regula de UK (Marea Britanie ).
Incearca sa le spui si celor de la Valve problema ta.