| GabrielGabii18 a întrebat:

Salut, acum ceva vreme mi-am făcut un card Transilvania și mi sa apus sa pot intra și de pe internet ca să-mi verific banii de pe el ai astăzi când încerc ca mamlogez pe BR24 ai bag id ai parola îmi zice ca parola a expirat, ce înseamnă asta? Ma puteți ajuta cumva ca sa nu ma duc la banca sa văd?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca zice ca parola a expirat introdu parola veche in prima fereastra si o parola noua in ferestrele 2 si 3. Daca nu merge contacteaza BT 24 la numarul: 0264308028 sau *8028.

| GabrielGabii18 explică (pentru Salontanul):

Dar nu ma lasă sa ma loghez, și id și parola de la card is pe foaia primită de la ei

| Salontanul a răspuns (pentru GabrielGabii18):

Inseamna ca trebuie sa mergi la banca. A expirat.

| GabrielGabii18 explică (pentru Salontanul):

Nu am 2 săptămâni de când l-am făcut, nu are cum a expire, la bancomat îmi mergem cardul dar nu și pot sa ma loghez pe net

| Salontanul a răspuns (pentru GabrielGabii18):

Eu cred ca ti-au dat o parola cu care trebuia sa te loghezi in15 zile si sa o schimbi. La mine asa au facut. Mi-au spus asa: asta este contul tau de forma 6 cifre si 3 litere. Asta este parola si esti obligat sa o schimbi in 15 zile.

| GabrielGabii18 explică:

Scuzați-mi greselile de scriere, telefonul e de vina