| preskgraphics a întrebat:

Am 14 ani si ca tot a venit vara, ca orice copil, imi doresc sa am mai multi bani de buzunar. Locuiesc in Iasi, nu stau la stat. Stau la aproximativ 2km de centrul orasului, deci foarte aproape si convenabil in opinia mea.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La 14 ani, banii de buzunar pot veni doar de la parinti si bunici, fiindca nu ai cum sa-i obtii legal, altfel.
Oricum, parintii au obligatia sa-ti ofere casa, masa si imbracaminte. De o inghetata sau suc, tot ei iti pot da, deci nu ai nevoie de bani multi la anisorii astia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu locuiesc in San Francisco, sic!

| Alinușș7278289345 a răspuns:

Si care-i intrebarea?