| purEvil a întrebat:

am buletinul expirat si nu l.am primit inca pe cel nou.tot ce am este o copie dupa buletin.
Intrebarea mea estetongueot primi bani prin wester union si sa ii scot doar cu copia? daca nu...ce alternative am? multumesc anticipat.primul raspuns corect primeste funda! scuzati categoria.tre sa aflu urgent!

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Cu adeverinta de la politie ca buletinul tau e acolo pentru preschimbare. sau sa trimita banii pe numele altcuiva care are buletin (ruda, prieten etc), si mergeti impreuna si-i scoate si-ti da banii.

1 răspuns:
| purEvil explică:

Western**