| purEvil a întrebat:

am buletinul expirat si nu l.am primit inca pe cel nou.tot ce am este o copie dupa buletin.

Intrebarea mea esteot primi bani prin wester union si sa ii scot doar cu copia? daca nu...ce alternative am? multumesc anticipat.primul raspuns corect primeste funda! scuzati categoria.tre sa aflu urgent!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să-l primești? Unde? La domiciliu?
Trebuie tu să mergi la Evidența Polulației pentru a-l ridica pe bază de semnătură.
Și da, ai nevoie de cartea de identitate pentru a ridica banii, nu copie!
Pa, pa.