| Simion1z a întrebat:

Am card de debit VISA Electron și nu îl pot adăuga în PayPal. Am nevoie urgent de un ajutor că încerc deja cam de 1 luna. Cardul e de la patria bank.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca nu poti avea un cont valid de Paypal, pentru ca ai doar 13 ani si nu esti eligibil pana la 18 ani, sa ai cont la Paypal!
Lasati joaca cu paypalul, ca-i o platforma serioasa de plati internationale prea mare, pe care sa o poata accesa copilasii, de aceea sunt reguli sticte, cu care nu te poti juca.
La 13 ani, nici cont bancar nu ai, cum nu ai nici buletin, deci nu poti avea cont bancar si nici cont de paypal.

Iata ce declarai in 19 Iunie 2018:
"Am nevoie de un sfat! Am 13 ani și vreau sa lucrez undeva sau ceva..."

| relian a răspuns:

Sa pui cardul unde spui trebuie sa ai cardul asta odata, apoi informatiile de pe card sa fie valide, pentru ca cei de la paypal nu-s aia din coltu strazii hai cai prostesti tu laughing Paypal este cea mai srioasa institutie de plata online de pe planeta asta, asta asa ca idee.Cand spui paypal asta inseamna seriozitate, nu au ce cautau la ei mucosi, sau coate goale mate fripte laughing sau plozi dealde 13 ani care se cred mari inteligenti, acu sau trezit din somn cu muci in barba si se gandesc ei ca pot sa traga tapa unora de pe marginea strazii laughing du-te si pune mana pe o carte ceva, mai lasa, magariile si gandu numa dupa furat, dupa inselat