| phantom2k a întrebat:

Salut, am cativa euro in paypal si as vrea sa ii transfer pe un card brd, se poate?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Dacă ai doar câțiva, mai bine donează-i la wikipedia sau în altă chestie de caritate - Paypal ia comision de transfer vreo 2 € parcă, plus ce mai ia și banca... De aia zic, dacă doar pe ăia îi ai la ei, dă-i de pomană. Sau ține-i acolo până faci și alții și-i scoți pe toți odată. Că la sume mici nu rentează. Pe asta cred că se bazează și ei - (câțiva € de la - să zicem - 10% dintre utilizatori x nr. de utilizatori =? care puși la o bancă produc dobânzi, nu glumă! Și ei nu fac nimic, dar le intră bani în cont.
https://goo.gl/iik29C

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Binenteles ca se poate, atat vreme cat ai cardul BRD legat de contul de paypal!