| Classy a întrebat:

Am de facut un proiect pentru scoala,si anume sa ne imaginam ca ne vom deschide propria afacere, avand la dispozitie 25.000 euro.Ma gandeam la un stand de inghetata pe plaja,insa m-ati putea ajuta? Cu ce ar trebui sa incep, un pret aproximativ al chiriei acolo? Si ce trebuie sa fac pentru a deschide afacerea.

1 răspuns:
| GeorgianaMdg a răspuns:

Chirie:100 euro/luna (aproximativ)
trebuie sa iti gasesti angajati, sa cumperi marfa, sa decorezi in asa fel incat sa atraga, sa nu ai preturi mari