| Capone2013 a întrebat:

Salut, am facut un abonament la telekom... Si am o nelamurirebig grinupa ce termin traficul de 4Gb inclus in abonament internetul va inceta sa functioneze? Sau ce se va intampla?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Iti scade traficul, dar vei putea foarte incet sa-ti mai vezi emailurile zilnice si mesajele. Nu vei mai putea accesa video-urile, filmele si programele care necesita banda larga de utilizare.

| Capone2013 explică (pentru Violleta2022):

Cred ca am consumat acei gb de 4-5 ori pana acum, da tot la viteza 4g imi merge netul, cred ca o sa imi vina factura 400-500 de lei laughing

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ghostemane a răspuns:

Pai de obicei la abonamentele Telekom atunci cand ramai fara trafic doar o sa mearga mai greu netul, dar inca poti folosi aplicatii gen messenger, wapp