| Liviu_Drecin_1985 a întrebat:

Salut, am fost la Cec Bank, am facut cerere de credit, am primit ca a fost aprobata. Acum au zis sa ma duc in agentie sa semnez contractul de credit. Creditul au zis ca il baga in cont.Va rog in cat timp dupa semnarea contractului primesc bani pe card?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Acest detaliu il afli de la bancă, dar esti sigur ca ai deunde sa dai banii inapoi? Sau pierzi casa? Cu banca nu te joci, te arunca in strada, ei pun comisioane greu de platit, ai facut cea mai mare prostie sa i ei bani de la bancă, nu conteaza in cît timp i ti da banca banii, o sa-ti dea daca ti au aprobat cererea, tu cand o sa le dai banii inapoi? Ce sumă ai imprumutat?

| Liviu_Drecin_1985 explică (pentru CristiDinBucuresti):

8000 ii dau inapoi in 3 ani

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Liviu_Drecin_1985):

Mult succes

| johnnny123 a răspuns:

Te ajuta parerea noastra mai mult decat un raspuns clar pe care-l poti obtine cu usurinta de la banca?

| Liviu_Drecin_1985 explică (pentru johnnny123):

Am fost chemat in 6 septembrie la Banca

| Iote a răspuns:

"Creditul au zis ca il baga in cont."
Ce fel de credit ai luat? De nevoi personale? Cam in 10 zile dupa ce semnezi.

| Liviu_Drecin_1985 explică (pentru Iote):

De nevoi personale

| Ciprian09 a răspuns:

48h la BCR, suma a fost aprox. 35000 lei