| P3ach a întrebat:

Am nevoie de ajutor.Stie cineva un curier sau cum pot face schimb de produse prin intermediul unei firme de curierat? Sa va explic cum sta treaba:
Eu sunt din Constanta si vreau sa fac schimb de produse cu o persoana din Hunedoara,dar nu as avea incredere in acea persoana ca eu sa trimit coletul la el, sa platesc si sa nu am nici o garantie ca el o sa imi trimit produsul respectiv.
Deci va rog sa imi explicati procedeele si cat m-ar costa sau daca stiti un intermediar care este dispus sa ma ajute.

Răspuns Câştigător
| AgentBomboana007 a răspuns:

Fan courier, cargus, curier rapid... etc. Trebuie sa vorbesti cu ei si sa-i intrebi ce poti face. Stiu ca daca le spui ei pot sa verifice ceea ce primesc in schimb.
Poti sa le spui ca sa nu-i dea produsul pana nu-l verifica pe al personei respective sau pana nu il da! Bafta!winking

| P3ach explică (pentru AgentBomboana007):

Mersi mult, dar nu reusesc sa dau de cei de la fan courier. Oare azi nu e nimeni la sediu?

| AgentBomboana007 a răspuns (pentru P3ach):

Nu stiu cum lucreaza, dar poti sa suni sa intrebi!
http://www.fancourier.ro/contact/agentii/

Bafta!

| Qweerrrtttyyy a răspuns (pentru P3ach):

Vorbeste luni dupa ora 9 dimineata pana la 17 happy

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Din cate stiu eu niciun curier nu ofera serivcii de genul. Singura sansa e sa trimiti tu pachetul ramburs si el la fel si asta e

| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Fan courier happy

| P3ach explică (pentru Qweerrrtttyyy):

DA,dar nu stiu ce sa fac.Care sunt etapele, ce ii intreb pe cei de la fan courier?