| Sarcopt a întrebat:

Am o mașină de spălat de la eMAG și necesită garanție, trebuie să trimit produsul la ei prin curierat sau vine o echipă la domiciliu? Am mai trimis la garanție doar produse mici și nu prea aș vrea să trimit ditamai produsul prin curierat. Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Te uiti pe certificatul de garantie (eMag nu repara masini) si suni la numarul scris acolo. Va veni o echipa la tine acasa care hotaraste daca ia masina in service sau o repara pe loc. Atentie! Sa pastrezi factura in original si sa le dai doar copie!

| Violleta2022 a răspuns:

Suna-i si aflii ce trebuie sa faci. Oricum te inscriu ei undeva si trebuie sa te programeze.