| Badescu_Mihai_1994 a întrebat:

Salut, am nevoie de ajutorul vostru! Acum o săptămână am pus o pereche de ghete de fotbal la vânzare pe internet, dupa 2 zile am primit un mesaj ca ar fi interesat sa le cumpere am stabilit un pret si a rămas sa ii trimit ghetele a doua zi el trimitandu.mi bani prin paypal Ghetele arătau ok erau decât Putin zgâriate le.am purtat o data sau de 2 ori i.am si trimis poze sa le vadă înainte. Dupa ce le.a primit mi.a trimis un mesaj ca sa ii trimit 20€ de euro înapoi pt ca nu ii plac cum arata ghetele. Eu nu as vrea sa fac asta eu stiu cum arătau ghetele si nu as vrea sa fiu păcălit eu plătind si transportul 6€. Întrebarea finala este poate sa îmi faca ceva sau sa îmi ia banii înapoi de pe contul pay pal daca nu ii dau cei 20? Astept un răspuns, multumesc!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

I-ai trimis pozele, stia ce cumpara. Nu are ce sa-ti faca, si nici cum sa-ti ia banii inapoi.

2 răspunsuri:
| Badescu_Mihai_1994 explică:

El a spus ca poate sa mă reclame la paypal si voi avea probleme ghetele au ajuns la el vinerea trecuta si mi-a zis ca ma lasa pana luni sa ii dau bani daca nu ma va reclama la paypal si voi avea probleme.

| Jipa95 a răspuns (pentru Badescu_Mihai_1994):

Nu te intereseaza. Daca ai conversatia cu el, si mai bine poti sa reclami si tu.