| Dună_Alex_1995 a întrebat:

Am nevoie de cineva care stie sa faca video-uri pentru canalul meu de youtube pe tema (funny, fail)
Eu locuiesc in Franta si nu prea am timp si din aceasta cauza vreau pe cineva care stie si se pricepe sa faca.
Canalul youtube este verificat si google adsense la fel.
Ma puteti contacta pe skype :cavani31 sau pe adresa mea de email al3x.31dd@yahoo.ro
Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dă-mi un motiv pentru care mi-aș pierde timpul facând videoclipuri pentru tine, ca să aci tu bani de pe urma lor în loc să le fac pentru canalul meu?

| Dună_Alex_1995 explică (pentru anonim_4396):

Salut,nu am specificat.dar venitul lunar il impartim la jumate.
Plus in Strainatate se plateste de 25 de ori decat in Romania happy
Sper ca ai inteles ideea

| Dună_Alex_1995 explică (pentru Dună_Alex_1995):

Se plateste de 25 ori mai mult decat in Romania*