| anonim_4396 a întrebat:

Salut, acum 2 ani aveam un prieten pe skype si nu a mai intrat de foarte mult timp si am pierdut orice legatura cu el, tot ce am este un link de la un video de al lui, stiam ca videourile sterse inca pot fi recuperate, asa ca puteti va rog daca stie cineva sa afle canalul care a postat videoul acesta? https://www.youtube.com/watch?v=vQBsscJShaA, va multumesc din suflet daca puteti sa aflati canalul, nu cred ca si-ar fi sters si canalul de Youtube.

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Eu unul nu stiu daca este posibil sa afli doar dintr-un link a unui clip sters calea catre canalul Youtube

| IonuțAnghel3210 a răspuns:

Zice că acel videoclip nu m-ai este disponibil.

| DizzoRO a răspuns (pentru IonuțAnghel3210):

Eu ce am zis._., asta e si ideea, e sters, dar sunt tot felul de modalitati de poti vedea un videoclip sters, eu nu stiam nici unul dar pe mine ma interesa canalul, nu videoul.