| Saw3Danny a întrebat:

Salut, am o întrebare pentru cineva care se pricepe la casa de marcat.
Atunci când încasezi un bon (de 15 RON ex.) si restul în bani e posibil ca suma bonului (15 RON) +6 RON de ex. rest de achitat sa se închidă pe numerar iar la sfârșitul zilei în jurnalul de schimb nu apare bonul ci doar cardurile si numerarul, se poate justifica lipsa banilor în numerar cu lipsa bonului în jurnal?

1 răspuns:
| andreiDdan a răspuns:

Nu mai justifica omule nimica..n.ai de lucru.te baga la puscarie pentru o gaina iar ei ne vand padurile..si ei zic..trebe sa va aratam ca LEGEA chiar se aplica.aha. felcitari organelor de stat. Va multumesc pentru toate noptile nedormite, platile la furnizori, taxe, amenzi, impozite, tva ridicat..chiar va place sa vedeti ca noi si asa inca tot atam aici in tara..ca da..inca credem in ea. bafta tuturor. Doamne ajuta.