| jeTski a întrebat:

SALUT, am o problema cand incerc sa transfer bani in paypal. cand vreau sa transfer imi zice "momentan nu putem finaliza aceasta tranzactie paypal"
Niste sugestii?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Asta este pentru ca tu nu ai contul verificat de Paypal si nu poti face nici o tranzactie prin ei.
In primul rand nu poti detine cont paypal daca nu ai 18 ani impliniti si nu pui datele reale din buletin.
Apoi, trebuie legat contul bancar de contul paypal si dat accesul ca ei sa te verifice, sa-ti retraga din acel cont bancar $2 pe care ti-i vor inapoia dupa ce tu pui codul de verificare al tranzactiei lor. Prcatic este un cerc de verficare cu participarea ta directa, unde ei se asiguar ca acel cont aprtine unuiom cistit, cu nume real si cont bancar pe numele lui.

Evident ca tu nu ai un cont de paypal eligibil si verificat, fiindca nu ai pus varsta areala si nici nu ai facut ce trebuie, deci nu poti sa faci operatiuni pin rpypal.

| jeTski explică (pentru Violleta2022):

Da nu aveam contul verificat +numele cardului meu și numele de la PayPal nu corespundea.Am rezolvat oricum mulțumesc pentru ajutor!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cati ani ai?

| blackann a răspuns:

Violetta, mai lasa oamenii in pace... intai intrebi cati ani are, dupa deduci tu ca are sub 18 ani.

Vai de tine!

| SavaValy a răspuns:

Cum ai rezolvat-o ca și eu am patit la fel și nu ii dai de cap