| Zetsu123Q a întrebat:

Salut, am si eu o nelamurirelaughing, o a sa incep munca peste vreo 2 zile(25 iunie), managerul mi-a spus ca ziua de salariu este pe 10, nelamurirea consta in faptul ca nu stiu daca voi fi platit salariul intreg sau doar zilele lucrate pana la sf lunii, multumesc anticipat :**

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In 10 iulie vei fi platit doar pentru zilele lucrate in luna iunie, pentru luna iulie vei fi platit in 10 august si tot asa.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nici nu ai inceput munca si deja te gandesti la salariu? Intreaba-l si cat tine pauza de masa.