| catalin4287 a întrebat:

Am si eu o problema, am vorbit cu un băiat sa imi trimita un joc prin posta romana cu ramburs, întrebările mele sunt : in cât timp ajunge din Vâlcea in Pitesti? Si daca este trimis la posta din comuna trebuie să mă duc eu sa.l ridic sau mi.l aduce acasă, multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Valcea - Pitesti: 2-3 zile. Ridicare de la oficiul postal daca nu te ai bine cu postasul si ti-l aduce acasa.

| catalin4287 explică (pentru Salontanul):

Mersi mult, ma am bine dar stau la 4 case distanța, mersi pentru raspuns

| Salontanul a răspuns (pentru catalin4287):

Multumesc si eu pentru apreciere! Si cand vrei sa-i raspunzi cuiva apasa pe butonul albastru pe care scrie "Raspunde". Altfel persoana respectiva nu stie ca i-ai raspuns.