| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am tot vorbit zilele astea cu cineva care dorește să facă o rată online prin credex la altex. Știe cineva cum se procedează mai exact? Nu găsește nicăieri pe net un răspuns clar. Scrie pe site că trebuie să completezi câteva întrebări sau ceva de genul și că o să te contacteze un operator, cum anume te contactează și ce trebuie completat mai exact?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu intri sa completezi acel formular ca sa aflii exact ce anume te intereseaza?

Punand intrebari ici ci colo, nu-ti va raspunde nimeni, deoarece creditul ala depinde numai de situatia ta financiara, pe care noi nu o cunoastem.

| Edd4 a răspuns (pentru Violleta2022):

Mai citește o dată ultima parte din întrebare, nu cred că am făcut ceva greșit punând o întrebare pentru o persoană

suntserios
| suntserios a răspuns:

E destul de clar formularul de contact de pe site de la Altex. Extrem de clar

| Edd4 a răspuns (pentru suntserios):

Și el m-a întrebat extrem de clar cum anume îl va contacta persoana respectivă și ce date trebuie să completeze înafara de venituri CNP.

| suntserios a răspuns (pentru Edd4):

Daca in formular le da numarul de telefon si email ul oare cum il vor contacta? cu porumbelul voiajor?

| Crackman a răspuns:

Trebuie sa ai minim 4 luni de munca la un job stabil și de acolo iti fac ei planul pe câte luni și ce suma