| Andrusk2 a întrebat:

Cum se procedeaza cu plata CREDEX? Dupa efectuarea apelului video, trebuie sa astept un raspuns sau imi trimite direct produsul? si cand primesc produsul trebuie sa platesc ceva?

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Alege produsele dorite si selecteaza modalitatea de plata "Rate online prin Credex".
Intra in legatura video cu un consultant financiar si semneaza online contractul. Asigura-te ca ai la indemana cartea de identitate si ca efectuezi comanda de pe un dispozitiv cu acces la camera video si microfon.
Noi iti trimitem produsele prin curier direct la tine acasa.
https://altex.ro/solutii-finantare/credit-online/
Raspuns rapid disponibil 24h / 7